ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Kapedani (1972) [Direct Link]

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Kapedani (1972) [Direct Link]   Tue Mar 25, 2008 4:19 am

Kapedani (1972) [Direct Link]Regjisor: Muharrem Fejzo
Skenari: Skėnder Plasari
Producent: Shqipėria e re
Muzika: Tahsim Hoshafi
Kameraman: Diana Diamanti
Drejtori artistik: Shyqyri Sako
Prodhuesi i filmit: Vangjush Zallėmi


Pėrmbajtja:
Nė fshat nė krye tė kooperativės po komandon njė grua dhe xha Sulo i
ankohet pėr kėtė shokut tė tij Beqo. Kėshtu fillojnė situatat komike.
Ai vendos tė kėrkojė “tė drejtat” e tij nė Tiranė ku miku i tij Ropi
punon nė njė post tė rėndėsishėm. Por xha Sulo gjen nė Tiranė jo vetėm
nusen e tij balerinė por edhe Beqon bashkė me tė cilin zbulon se ėshtė
i rrethuar nga bota e grave.
Aktorė kryesorė:
Albert Verria
Nikolin Xhoja
Flora Mėrtiri
Zagorka Shuke

Aktorėt tjerė:
Ismail Zhabjaku
Lazėr Filipi
Robert Ndrenika


Viti i Lansimit: 1972
Lloji i fajllit: . avi
Madhėsia: 699.8 MB

Shkarko Direct ne PC ---->Kliko

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Kapedani (1972) [Direct Link]
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Video :: TV & Filma-
Kėrce tek: