ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Beni ecėn vetė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Beni ecėn vetė   Tue Mar 25, 2008 4:19 am

Beni ecėn vetė
Dramė / FamiljarRegjia: Xhanfise Keko
Skenari: Kiēo Blushi
Muzika: Limoz Disdari.
Prodhuesi i filmit: Shqipėria e re
Aktorė kryesorė: Yllka Mujo, Dhorkė Orgocka, Pandi Raidhi, Gjergj Sollaku, Herion Spiro


Pėrmbajtja e filmit

Benin nuk e lejojnė tė luajė jashtė mureve tė shtė***ė. Xha Thomai qė
vjen nga fshati e merr me vehte dhe pėr herė tė parė Beni gjendet pa
kujdesin e prindėrve. Beni pėr herė tė parė jeton nė njė familje
fshatare ku i duhet tė mėsojė shumė gjėra tė reja. Njė natė Beni mbetet
i vetėm nė mes tė pyllit por tashmė ai fillon tė zbulojė njė jetė shumė
pranė natyrės.

Info: http://sq.wikipedia.org/wiki/Beni_ecen_vete
Trailer: http://video.google.com/videoplay?do...58230656901036
Shkarko permes RapidShare:


Kodi:

http://rapidshare.com/files/79544713/beni_ecen_vete.x.ayih.org.pjesa1.rar
rapidshare.com beni_ecen_vete.x.ayih.org.pjesa2.rar
rapidshare.com beni_ecen_vete.x.ayih.org.pjesa3.rar
rapidshare.com beni_ecen_vete.x.ayih.org.pjesa4.rar
rapidshare.com beni_ecen_vete.x.ayih.org.pjesa5.rar
rapidshare.com beni_ecen_vete.x.ayih.org.pjesa6.rar
rapidshare.com beni_ecen_vete.x.ayih.org.pjesa7.rar
rapidshare.com beni_ecen_vete.x.ayih.org.pjesa8.rar

fjalėkalimi: ayih X


film i bukur.

ose

Madhesia: 645.27 MB
Tipi i fajllit: .avi

Beni ecėn vet , Direct Link Shkarko Ketu

pėr me teper
http://www.ayih.org

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Beni ecėn vetė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Video :: TV & Filma-
Kėrce tek: