ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Ne Fillim Te Veres (1975)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Ne Fillim Te Veres (1975)   Tue Mar 25, 2008 4:20 am

Ne Fillim Te Veres (1975)Regjisor: Gezim Erebara
Muzika: Kujtim Laro
Producent: Shqipėria e re


Interpretojnė: Astrit Cerma, Sander Prosi, Demir Hyskja, Agim Shuke, Albert Verria, Elida Cangonji ,
Ndrek Luca

Pėrmbajtja e filmit

Viti ‘42. Nė njė qytet bregdetar bėhen planet dhe penetrimet e
illegalėve pėr tė hedhur nė erė njė depo ushtarake me municione.
Fshatari Jaho Labi qė hyn nė punė si hamall dhe vajza e Riza Korrės
Vera tė cilėn i ati kėrkon ta mbajė tė mbyllur lidhėn me njerėzit e
lėvizjes komuniste ndėrsa toger Gurabardhi qė ka punuar pranė
Italianėve e ndihmon tė gjithė grupin tė arrijė qėllimin.


Viti i Lansimit: 1975
Lloji i fajllit: . avi
Gjatėsia: 105 Minuta
Madhėsia: 818 MB

Shkarko Direct ne PC ----> Kliko

me shum filma dhe te tjera mund te gjeni nė www.ayih.org

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Ne Fillim Te Veres (1975)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Video :: TV & Filma-
Kėrce tek: