ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Liri a vdekje (1979)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Liri a vdekje (1979)   Tue Mar 25, 2008 4:21 am

Liri a vdekje (1979)
Dramė

Kliko nė meny kėtu pėr tė par dimensionin original tė imazhit. Dimensioni original ėshtė 720x480.

Tė dhėnat mbi filmin

* Vendi i Prodhimit - Shqipėri
* Viti i Prodhimit - 1979
* Gjuha - Shqip
* Regjia - Kristaq Mitro, Ibrahim Muēaj
* Skenari - Vath Koreshi
* Muzika - Kujtim Laro
* Aktorėt Kryesorė:
o Reshat Arbana
o Fane Bita
o Kastriot Ēaushi
o Elvira Diamanti
o Timo Flloko
o Gjergj Lala
o Nikolla Llambro
o Pandi Raidhi
o Kadri Roshi
o Edmond Tare


Komitėt tė udhėhequr nga Ēerēiz Topulli, Mihal Grameno dhe Hajredin
Tremishti kthehen nė fshat te njerėzit e tyre para se tė ekzekutojnė
bimbashin turk tė Gjirokastrės. Pas kėsaj ushtria osmane ndėrmerr njė
fushatė kundėr Mashkullorės krahinė e cila kthehet nė njė lapidar tė
rezistencės Shqiptare pėr pavarėsi. Vritet barbarisht edhe mėsues
Hyseni qė u mėson fėmijėve fshehurazi gjuhėn shqipe.

Shkarkoni permes RapidShare.


Kodi:

http://rapidshare.com/files/79102210/liri_a_vdekje.x.ayih.org.pjesa1.rar
rapidshare.com liri_a_vdekje.x.ayih.org.pjesa2.rar
rapidshare.com liri_a_vdekje.x.ayih.org.pjesa3.rar
rapidshare.com liri_a_vdekje.x.ayih.org.pjesa4.rar
rapidshare.com liri_a_vdekje.x.ayih.org.pjesa5.rar
rapidshare.com liri_a_vdekje.x.ayih.org.pjesa6.rar
rapidshare.com liri_a_vdekje.x.ayih.org.pjesa7.rar
rapidshare.com liri_a_vdekje.x.ayih.org.pjesa8.rar

me teper info : http://www.ayih.org

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Liri a vdekje (1979)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Video :: TV & Filma-
Kėrce tek: