ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Cuca E Maleve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Cuca E Maleve   Tue Mar 25, 2008 4:21 am

Cuca E MaleveCuca e maleve
ėshtė dram tevizive muzikore e regjisorit
Dhimitėr Anagnosti, prodhuar mė 1974 nė Shqipėri. Skenari: Loni Papa,
Agron Aliaj, Producent: Shqipėria e re, Muzika: Nikolla Zoraqi.

Pėrmbajtja e filmit

Film muzikor sipas baletit me tė njėjtin titull. Gjini njė malėsor i
pabindur ėshtė ēkishėruar. Pėr kėtė vajza e tij mbetet e pa pagėzuar
dhe pa emėr. “Cuca” pėrkrahet vetėm pas luftės nacional ēlirimtare dhe
fillon tė punojė nė kurset e para kundėr analfabetizmit. Por bandat e
fshehura ku janė mbledhur edhe njerėz qė kanė ēkishėruar tė atin e
vrasin.

Regjia: Dhimitėr Anagnosti
Aktorėt kryesorė: Zoica Haxho
Petrit Vorpsi
Hajdar Shtuni
Albert JankuViti i prodhimit: 1974
Madhėsia: 696.4 MB
Tipi i Fajllit: .avi
Info:http://www.imdb.com/title/tt0169722/
Shkarko Direct ne PC ----> Kliko

per me teper info dhe filma :http://www.ayih.org

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Cuca E Maleve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Video :: TV & Filma-
Kėrce tek: