ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Performanca seksuale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 28
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Performanca seksuale   Wed Mar 26, 2008 3:47 pm

Performanca seksuale
Mendimet qė njė grua ka nė
kokė pėr seksin, kanė mė shumė rėndėsi nga kofshėt e holla e tė gjata,
ose gjinjtė e kėrcyer e tė bėshėm qė ajo dėshiron tė ketė. Seksi ėshtė
dhe duhet tė jetė kėnaqėsi. Kur gruaja ėshtė e lodhur, e konsumuar dhe
nė kokė i sillen mendime e dyshime tė tilla si: "Ēfarė do mendojė ai
pėr mua?","Jam e rėndomtė, jo tėrheqėse dhe e pa pėrshtatshme pėr tė "
si dhe shumė tė tjera si kėto, pa dyshim, qė edhe kėnaqėsia qė do tė
marrė nga seksi nuk do tė jetė e plotė. Fatkeqėsisht, shumica e grave
kanė mendime jo pozitive pėr trupin e tyre dhe pėr performancėn
seksuale. Nė kėto kushte ato duhet tė mėsojnė tė pėrqendrohen nė
kėnaqėsinė dhe nė mesazhet e shėndetshme reciproke qė i dėrgojnė
njeri-tjetrit, gjatė marrėdhėnies seksuale. Ato, gjatė aktit seksual
nuk duhet tė shqetėsohen dhe ta kenė mendjen se si do tė performojnė,
por ta jetojnė marrėdhėnien seksuale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Performanca seksuale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Dashuria dhe Sexy-
Kėrce tek: