ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Kujdesi pėr paraqitjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Kujdesi pėr paraqitjen   Wed Mar 26, 2008 3:48 pm

Kujdesi pėr paraqitjen
Gratė qė e pėlqejnė seksin e
tregojnė konfidencėn seksuale qė ndjejnė ēdo ditė dhe jo vetėm nė raste
speciale. Njė grua qė nė jetėn e pėrditshme e ndjen veten jo tė modės
dhe jo tėrheqėse, ajo edhe nė dhomėn e gjumit nuk do tė ndjehet seksi.
Ajo qė quhet "seks appeali" fillon me gjėrat e vogla. Kush dėshiron tė
jetė njė grua seksi, duhet tė mendojė se vėrtet ėshtė e tillė. Po qe se
ajo e bėn kėtė pėr veten e saj edhe tė tjerėt do ta bėjnė dhe do tė
veprojnė nė pėrputhje me tė. Tė gjitha gjėrat qė i ndihmojnė tė duken
mė tė mirė, gratė duhet t'i bėjė prioritete tė tyre. Ėshtė zakon i mirė
kur herė pas here gratė i hedhin tė brendshmet e lira dhe i
zėvendėsojnė ato me tė tjera, qofshin edhe tė lira, por mė tė bukura e
tėrheqėse. Paraqitja dinjitoze, sjelljet plot mirėsi dhe buzagaz, ecja
plot konfidencė dhe mobilizim, janė elemente tė domosdoshme qė i bėjnė
gratė tė pėrjetojnė seksualitetin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Kujdesi pėr paraqitjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Dashuria dhe Sexy-
Kėrce tek: