ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Kėnaqėsitė nė ēift

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Kėnaqėsitė nė ēift   Wed Mar 26, 2008 3:48 pm

Kėnaqėsitė nė ēift
Shumė gra gjatė marrėdhėnies
seksuale pėrqendrohen mė shumė nė kėnaqėsinė e partnerit dhe e harrojnė
kėnaqėsinė e tyre. Ato kėrkojnė tė gjejnė pikat favorite tė tij. E
puthin partnerin nga tė gjitha anėt, pa guxuar t'i thonė se "mė vjen
mirė kur ndjej trupin tėnd afėr trupit tim" ose "mė vjen mirė kur mė
puth nė qafė", e tė tjera si kėto. Ēdo grua duhet ta dijė se asnjė
burrė kur ėshtė nė shtrat me tė nuk mendon se kofshėt e saj janė tė
trasha. Kėtė e mendon vetėm ajo, sepse gratė kanė tendencėn t'i
zmadhojnė tė metat e tyre trupore dhe u mbetet mendja nė gjėra tė
vogla, qė askush nga burrat nuk i vė re kur ėshtė nė shtrat. Gjatė
marrėdhėnies seksuale gruaja duhet tė jetė plot besim. Vetėm konfidenca
ėshtė ajo qė do ta bėjė seksin mė tė kėnaqshėm pėr tė dy, pėr gruan dhe
pėr partnerin e saj. Fantazitė inspirojnė pėr jetė seksuale nė lartėsi
tė reja tė paprovuara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Kėnaqėsitė nė ēift
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Dashuria dhe Sexy-
Kėrce tek: