ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   Thu Mar 27, 2008 12:08 pm

Nė nėntor 2007 Universiteti pėr Biznes dhe Teknologji kishte
privilegjin dhe nderin tė ēertifikohet me “The Certificate of Quality
Management System” pėr plotėsimin e kushteve pėr standard ISO
9001:2000. Ēertifikata ėshtė lėshuar nga Instituti i klasit
botėror Quality Austria. Ky pėrvetėsim paraqet ēdo sektor tė
Universitetit pėr Biznes dhe Teknologji duke i pėrmbushur standardet
ndėrkombėtare tė sistemit edukativ. Me ē’rast mė 26 dhjetor
2007 nė 12:00 (mesditė), do tė mbahet Ceremonia e Ēertifikimit pėr
Kualitet (ISO 9001/2000) dhe njė koktel rasti nė UBT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   Thu Mar 27, 2008 12:09 pm

Diplomon gjenerata e parė Bachelor nė UBT

Mė 22 nėntor, Universiteti pėr Biznes dhe Teknologji organizon ceremonin e diplomimit tė gjeneratės sė parė Bachelor. Ceremonia
e diplomimit, me pjesėmarrje tė profesorėve, studentėve dhe
familjarėve, mbahet nė “Sallėn e Kuqe” duke filluar nga ora 15:00.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   Thu Mar 27, 2008 12:10 pm

Diplomon gjenerata e dytė nė Programin Ekzekutiv "Prokurim Publik dhe Menaxhment"


Vargut tė studentėve qė diplomojnė nė Universitetin pėr Biznes dhe
Teknologji i shtohet edhe njė gjeneratė. Vijuesit e gjeneratės sė dytė
tė Programit Ekzekutiv "Prokurim Publik dhe Menaxhment" diplomojnė nė
njė ceremoni qė do tė mbahet nė UBT, mė 15 nėntor, duke filluar nga ora
18:00.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   Thu Mar 27, 2008 12:10 pm

Nė UBT zhvillohet seminari mbi Demoskopinė


Universiteti pėr Biznes dhe Teknologji ka nderin tė njoftojė se do tė
jetė nikoqir pėr tri ditė me radhė i seminarit tė organizuar nga Erich
Lifka me temė Demoskopinė. Seminari organizohet lokalet e UBT-sė, nė
datat 14, 15 dhe 16 nėntor.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   Thu Mar 27, 2008 12:11 pm

Organizohet Konferenca “Life Long Learning”

Nė Universitetin pėr Biznes dhe Teknologji, javėn qė vjen zhvillohet
edhe njė ngjarje e rėndėsishme. Mė 14 nėntor, duke filluar nga ora
10:00 deri nė orėn 13:00, nė lokalet e UBT-sė organizohet Konferenca
“Life Long Learning”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   Thu Mar 27, 2008 12:11 pm

Diplomon gjenerata e katėrt master nė IEM

Mė 9 nėntor, nė Universitetin pėr Biznes dhe Teknologji organizohet
ceremonia e diplomimit tė gjeneratės sė katėrt master tė IEM. Ceremonia
e diplomimit, me pjesėmarrje tė kandidatėve, mėsimdhėnėsve, studentėve
dhe familjarėve, zhvillohet duke filluar nga ora 18:00.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   Thu Mar 27, 2008 12:12 pm

MA in European Integration and Law

Universiteti
pėr Biznes dhe Teknologji nė bashkėpunim me Institut Européen Des
Hautes Etudes Internationales (Nice) pėr herė tė parė nė Kosovė dhe
rajon hap programin ‘Master of Arts in European Integration and Law’.
Ky
program ka pėr qėllim tė zhvilloj njerėz tė rinjė me aftėsitė dhe dijet
e nevojshme qė t’i ndihmojnė vendit nė fushėn e Integrimeve Europiane
dhe Ligjit Europian.
Duke
ditur nevojėn e Kosovės pėr ekspert nė fushėn e Integrimeve Europiane
dhe Ligjit Europian, ne besojmė qė tė diplomuarit nga ky program nuk do
tė kenė mungesė tė alternativave pėr zhvillimin e njė karriere tė suksesshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   Thu Mar 27, 2008 12:12 pm

Ligjėrues nė kėtė program do tė jenė:
Ų Profesorėt kryesorė ndėrkombėtarė nė fushėn e Integrimeve dhe Ligjit Europian.Ų Kėshilltarėt dhe administratorėt e institucioneve tė Bashkimit Europian.Ų Top ekspertėt ndėrkombėtarė tė instituteve tė ndryshme perėndimore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   Thu Mar 27, 2008 12:13 pm

Disa nga Profesorėt e kėtij programi:


Ų Dr. Matthias Waechter, Director, Institut Européen Des Hautes Etudes Internationales (Nice)Ų Dr.Hartmut Marhold, Director General, Centre International de Formation Européene, Nice/BerlinŲ Dr. Dagmar Roettsches, Lecturer, Institut Européen Des Hautes Etudes Internationales (Nice)Ų Dr. Lada Parizkova, Counsellor, DG Budget, European CommissionŲ Dr. Ryszard Piasecki, Professor at the University of LodzŲ Dr. Matthias Jopp, Director, Institut fur Europaische Politik (IEP), BerlinŲ Dr. Fraser Cameron, Director, EU-Russia Center, Brussels+ Senior Adviser, The European Policy Center, Brussels.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
UBT Ēertifikohet pėr Kualitet (ISO 9001/2000)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Ekonomi dhe Biznes-
Kėrce tek: