ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 UBT Management Forum " Risk Management"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: UBT Management Forum " Risk Management"   Thu Mar 27, 2008 12:17 pm

Universiteti
pėr Biznes dhe Teknologji nė kuadėr tė aktiviteteve tė rregullta "UBT
Management Forum" tė mėrkuren me 25 mars 2008, ka organizuar diskutimin
me temėn: RISK MANAGEMENT” .
Forumi u mbajt nė lokalet e
Universitetit pėr Biznes dhe Teknologji dhe kishte pėr qėllim ofrimin e
njė debati mbi aspekte tė rėndėsishme tė menaxhmentit me theks tė
veēantė nė fushėn e menaxhimit tė riskut.
N
ė
debat morėn pjesė pjesėmarrės nga organizata tė ndryshme vendore dhe
ndėrkombėtare nė Kosovė, ekspertė vendorė dhe ndėrkombėtarė tė fushės
sė menaxhmentit, menaxherė tė burimeve njerėzore, si dhe menaxherė tė
organizatave dhe kompanive tė ndryshme private nė Kosovė.
Debatit i parapriu njė prezantim nga Z. Ardian Gashi- Menaxher i Riskut nė Procredit Bank nė Kosovė
Aktiviteti ofroi njė forum tė pėrshtatshėm pėr tė shkėmbyer pėrvoja dhe
modele tė suksesshme tė aplikuara nė kompani tė ndryshme nė Kosovė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
UBT Management Forum " Risk Management"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: