ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Ekspertėt kosovarė certifikohen si trajnerė ndėrkombėtarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Ekspertėt kosovarė certifikohen si trajnerė ndėrkombėtarė   Thu Mar 27, 2008 12:25 pm

10 nėntor.
- Tridhjetė ekspertė tė fushės sė trajnimit dhe konsulencės janė
certifikuar javėn e shkuar nė Vjenė. Certifikimi i tyre ėshtė
organizuar nga Universiteti pėr Biznes dhe Teknologji (UBT), nė kuadėr
tė projektit tė pėrbashkėt me WIFI-n dhe me pėrkrahjen e Agjencisė
Austriake pėr Zhvillim.
Ekspertėt
kanė qėndruar pėr njė javė nė Vjenė, ku janė certifikuar si trajnerė
ndėrkombėtarė nga WIFI dhe IEME-UBT, qė u krijon atyre mundėsinė qė tė
ndihmojnė drejtpėrdrejt nė trajnimin e menaxherėve dhe anėtarėve tė
ndėrmarrjeve kosovare. Ata, gjithashtu, do tė jenė pėrfaqėsues tė
WIFI-IEME nė tėrė rajonin e Ballkanit Perėndimor.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Ekspertėt kosovarė certifikohen si trajnerė ndėrkombėtarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhihadisti kosovar i ISIS-it
» Dita ndėrkombėtare e Emigracionit
» Anton Quni flet pėr Gjykatėn Speciale: LDK-ja nuk do ta cenojė pozitėn ndėrkombėtare tė Kosovės
» Vritet nė Irak terroristi kosovar i ISIS-it, Kujtim Xheladini
» Qendra Ndėrkombėtare e Kulturės "Arbnori": Njoftim pėr Shtyp

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: