ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Studentėt e Arkitekturės tė UBT nė vizitė studimore nė Vjenė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Studentėt e Arkitekturės tė UBT nė vizitė studimore nė Vjenė   Thu Mar 27, 2008 12:34 pm

Studentėt
e Departamentit tė Arkitekturės tė Universitetit pėr Biznes dhe
Teknologji (UBT) kanė zhvilluar njė vizitė studimore nė Universitetin
Teknik tė Vjenės.
Sipas
koordinatorit tė Departamentit tė Arkitekturės nė UBT, msc.ing. Binak
Beqaj, studentėt gjatė vizitės njėjavore nė Vjenė kanė vizituar
objektet me vlera historike dhe arkitektonike tė periudhave tė ndryshme
kohore dhe me stile tė ndryshme tė ndėrtimit
Ata, po kėshtu, kanė vizituar edhe kompani tė ndryshme projektuese dhe ndėrtimore.Gjithashtu,
studentėt kanė shkėmbyer pėrvoja me studentė dhe profesorė tė
Universitetit tė Vjenės, duke u njoftuar me konceptet e studimit dhe
strukturėn e organizimit tė Universitetit tė Vjenės.
UBT,
qė pėrveē licencės nga MASHT, ėshtė i akredituar edhe nga Ministria e
Arsimit e Austrisė, ka njė bashkėpunim tė veēantė me Universitetin e
Vjenės, profesorė tė tė cilit ligjėrojnė nė UBT, ndėrsa qė rėndėsi e
veēantė i kushtohet vizitave studimore, ku studentėt nga Kosova kanė
mundėsi tė njihen me pėrvojat evropiane tė studimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Studentėt e Arkitekturės tė UBT nė vizitė studimore nė Vjenė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Azem Hajdari
» Shėnohet 12 vjetori i protestės sė studentėve tė UP-sė
» AJET NURO.Vizitė nė Vlorėn nacionaliste
» "Skėnderbeu, Mbreti luftėtar i Shqipėrisė", vjen nė atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: