ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 UBT nėnshkroi marrėveshje bashkėpunimi me disa uUniversitete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: UBT nėnshkroi marrėveshje bashkėpunimi me disa uUniversitete   Thu Mar 27, 2008 12:37 pm

UBT nėnshkroi marrėveshje bashkėpunimi me Universitetin e Limozhit
Prishtinė,
17 prill. - Universiteti pėr Biznes dhe Teknologji (UBT) ka nėnshkruar
dje edhe njė marrėveshje bashkėpunimi nė vazhdėn e bashkėpunimit tė tij
me universitetet prestigjioze botėrore.

Rektori
i UBT-sė, dr.Edmond Hajrizi dhe dr. Bertrand Vertfol kanė nėnshkruar
dje nė Prishtinė marrėveshjen pėr bashkėpunim ndėrmjet UBT-sė dhe
Universitetit tė Limozhit tė Francės.

Marrėveshja
pėrfshin bashkėpunimin akademik, shkėmbimin e profesorėve dhe
studentėve, hulumtimet e pėrbashkėta nė fushėn e komunikimit
interkulturor, fushėn e turizmit e fusha tė tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: UBT nėnshkroi marrėveshje bashkėpunimi me disa uUniversitete   Thu Mar 27, 2008 12:38 pm

UBT nėnshkruan marrėveshje bashkėpunimi me Universitetin e Kosinos nė Itali
Universiteti
pėr Biznes dhe Teknologji (UBT) ka nėnshkruar edhe njė marrėveshje tė
rėndėsishme bashkėpunimi nė kuadėr tė marrėveshjeve me universitete
prestigjioze botėrore.

Rektori
i UBT-sė, dr.Edmond Hajrizi dhe rektori i Universitetit tė Kosinos nė
Itali, prof. Paolo Viga, nėnshkruan marrėveshjen e bashkėpunimit, duke
i hapur kėshtu rrugė marrėdhėnieve tė bashkėpunimit mes kėtyre dy
universiteteve.

Mekatronika
ėshtė fusha nė tė cilėn pritet tė shtrihet bashkėpunimi, derisa do tė
ketė aktivitete bashkėpunimi edhe nė fusha tė tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
UBT nėnshkroi marrėveshje bashkėpunimi me disa uUniversitete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Berisha nė Kosovė marrėveshje ndėrshtetėrore
» Spiunėt dhe bashkėpunėtorėt e diktaturės, mos lejohen as nė media
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Prishtinė: Vritet Diana Kastrati nga ish-bashkėshorti

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: