ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 UBT filloi me sezonin pranveror te basketbollit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 28
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: UBT filloi me sezonin pranveror te basketbollit   Thu Mar 27, 2008 12:43 pm

Prishtine - 2 shkurt 2008. Java e dyte e turnirit te UBT Basketbollit po vazhdon me sukses. Kete sezone e hapi Prof. Dr. Edmond Hajrizi, President i UBT-se ne te njejten kohe edhe basketbollist aktiv. Ne lojen e fundit moren pjese 12 basketbollist dhe u zhvilluan ndeshjet shume dinamike. Keto ndeshje u zhvilluan ne palestren " Prishtina Pro Basket" ne Prishtine. Ndeshjet e basketbollit do te vazhdojne edhe javen e ardhshme, te shtunen ne ora 16:00 ne te njejten palester. Talentet e rinje per tu bashkangjitur ekipit te famshem te "UBT Basket" te lajmerohen ne Departament te Marketingut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
UBT filloi me sezonin pranveror te basketbollit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporte tjera-
Kėrce tek: