ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Tinejxherėt brenda natės bėhen milionerė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Tinejxherėt brenda natės bėhen milionerė   Tue Apr 01, 2008 6:20 am

Tinejxherėt brenda natės bėhen milionerėDy vėllezėr nga Irlanda, njėri prej tė cilėve ende ėshtė nė shkollė
tė mesme, kanė shitur pjesėt e aksioneve tė tyre nė kompaninė
softuerike, dhe atė pėr hiē mė pak se 2.5 milionė funte.

Shtatėmbėdhjetėvjeēari, John Collison, dhe vėllai i tij
njėzetenėntėvjeēar Patrick, janė pronarė tė pjesės dėrmuese tė
kompanisė Automatic, tė regjistruar nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.
Nė fakt, kanė qenė, pasi kanė shitur pjesėmarrjen e tyre nė kompani,
mirėpo me plotė tė drejtė tani mbajnė titullin e milionerėve mė tė rinj
nė botė.

Automatic ėshtė blerė nga kompania kanadeze, Live Current Media, e nė
garė pėr tė thuhet tė kenė qenė edhe dy kompani amerikane.

Kompania Automatic ofron shėrbimin i cili iu mundėson shfrytėzuesve tė
eBay-it tė menaxhojnė mė lehtė me gjėrat pėr tė cilat konkurrojnė nė
ankande
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
 
Tinejxherėt brenda natės bėhen milionerė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: