ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Service Pack 1 pėr Office 2007

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Service Pack 1 pėr Office 2007   Wed Apr 02, 2008 12:06 am


Service Pack 1 pėr Office 2007
(presheva.com) - Service Pack 1 pėr Microsoft Office 2007
paketin
do tė paraqitet sot. Ky update do tė fokusohet pėr pėrmirėsimin e
stabilitetit, performansave dhe sigurisė. Mė herėt, Microsoft kishte
njohtuar se SP1 pėr Office 2007 do tė paraqitet nė tremujorshin e
parė tė vitit tė ardhshėm. Sipas informatave tė pakonfirmuara,
pėrdoruesit e SP1 mund ta kėrkojnė atė nė mėnyrė manuale gjegjėsisht
nuk do tė ketė update automatik. Microsoft do tė prezantojė se ēfarė
tė reja sjell ky SP1 dhe tė vendosin se nė cilėn mėnyrė mė tė mirė
ta implementojnė atė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
 
Service Pack 1 pėr Office 2007
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dosja e zezė e Greqisė, 1912-2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: