ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Samsung Instinct – konkurrenca e vėrtetė pėr iPhone?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Samsung Instinct – konkurrenca e vėrtetė pėr iPhone?   Sun Apr 06, 2008 9:10 pm

Samsung Instinct – konkurrenca e vėrtetė pėr iPhone?E pranuan ata apo jo, ėshtė fakt se tė gjithė prodhuesit e
celularėve kanė tentuar t’i bėjnė konkurrencėn iPhone-it tė kompanisė
Apple – ndėrsa ėshtė i qartė fakti se nė kėtė pėrpjekje tė gjithė kanė
pėrjetuar mossukses total. Samsung Instinct ėshtė njė prej pėrpjekjeve
tė tilla i cili megjithatė sjell pak risi.

Samsung Instinct, i cili fillimisht do tė shitet vetėm nė Shtetet e
Bashkuara tė Amerikės, dhe atė nėpėrmjet ofruesve tė shėrbimeve mobile
Sprint, pėr herė tė parė ėshtė paraqitur para disa muajsh, mirėpo tani
pėrfundimisht ėshtė paraqitur nė formėn finale.

Pėrshtypjet e para janė shumė pozitive: pajisja ka ekran me diagonale
prej 3.1 inēėsh, i ndjeshėm nė prekje me pėrgjigje tė ēastit (anglisht
- haptic feedback), qė do tė thotė se ekrani nė situata tė caktuara
reagon nė prekje me vibracionme tė lehta. Kjo mundėsi ėshtė shumė e
dobishme gjatė shkrimit nė tastierėn virtuale.

Nga mundėsitė tjera, gjendet edhe kamera me rezolucion prej dy
megapikselėsh (vetėm?), GPS, shfletues HTML i uebit, derisa tė dhėnat
tjera tani pėr tani nuk janė tė njohura.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
 
Samsung Instinct – konkurrenca e vėrtetė pėr iPhone?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E PA BESUESHME POR E VĖRTETĖ
» DERI KUR TĖ MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VĖRTETĖ..?
» Mali Sharr, atraksion i vėrtetė pėr ekoturistėt
» Rrahim Hashimi*-Pse kjo histeri ndaj sė vėrtetės qė tha Fatos Klosi
» Ismet Januzaj:GURĖT E SĖ VĖRTETĖS

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: