ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Sa zgjatė njė vit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Los blanco
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Sa zgjatė njė vit   Fri Mar 07, 2008 12:50 pm

Njė vit zgjatė 365 dit, 5 orė, 45 minuta dhe 48 sekonda.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
p!rAt-xXx
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 232
Location : System32
Job/hobbies : HaCk3r iN kOsoVA
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sa zgjatė njė vit   Fri Mar 07, 2008 1:07 pm

Sa e ka vAkt in more ti edi se 365 dit mashum nuk e di

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
batoni
VIP
VIP


Male
Numri i postimeve : 16
Age : 27
Location : univerzal
Job/hobbies : krejt/hendbolli
Registration date : 23/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sa zgjatė njė vit   Mon Mar 10, 2008 1:29 pm

valla kuriozitetin qe e paskit baa sa zgat ni vit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-soft.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sa zgjatė njė vit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa zgjatė njė vit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shkenca-
Kėrce tek: