ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Transcend T.sonic 840 MP3 player

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Transcend T.sonic 840 MP3 player   Fri Apr 11, 2008 12:53 pm

Transcend T.sonic 840 MP3 player

- Kompania Transcend ka prezantuar modelin e saj tė ri T.Sonic 840
player, me kapacitet prej 8 GB. Ky MP3 palyer tani ka edhe njė shtėpizė
tė re tė kuqe e cila tani ka njė elegancė dhe funksionalitet.

Posedon
full Color TFT LCD ekran me madhėsi prej 1.8 inch e cila mundėson
shikimin e fotografive, video klipeve si dhe dėgjim tė muzikės kur jeni
nė lėvizje. Pėrkrahė kėto formate: JPG, BMP, MTV, MP3, WMA, DRM10 dhe
WAV. Pėrveē kapacitetit prej 8 GB, posedon edhe prej 2 GB dhe 4 GB.
  • Marrur nga :
    Kodi:

    (presheva.com)


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
 
Transcend T.sonic 840 MP3 player
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme e Portalit-
Kėrce tek: