ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Sekretet e Hard Diskut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 28
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Sekretet e Hard Diskut   Sat Apr 12, 2008 2:20 am

Kesh tu e lexu disa artikullet ne web faqen shqip hasa ne kete artikull
, dy studentet Simson Garfinkel dhe Abhi Shelat nga Universiteti
amerikan tė Inxhinierisė Elektrike dhe Elektronike kishte gjetur HDD ne
berllog ddhe jan zbuluar sekretet e pronarit te HDD qe permbajn
dokumentet shiqoje : http://www.bbc.co.uk/albanian/specials/183...isk/index.shtmlmos e gjuni HDD ne berllog po fshije hehehe:DTung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Antartiku
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 123
Location : in PC
Job/hobbies : Programming
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sekretet e Hard Diskut   Sun Apr 13, 2008 5:37 pm

shume mire Ex-king
pra para se ta hudhni pc-ne tuaj te vjeter jeni shum te kujdesshem
per tu siguruar mire e prishni fizikisht hardiskun
sepse ne nje hard disk edhe pse te formatizuar mund te nzirren shum informata
me an te aplikacioneve te ndryshme
ja nje nga ta

www.r-undelete.com


po ashtu mund qe te dhenat ti fshini edhe fizikisht nga hardisku
ja programi www.hermetic.ch

por menyra ma e sigurt eshte ajo me lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Sekretet e Hard Diskut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Hardwer Kompjuteri-
Kėrce tek: