ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 network magic

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: network magic   Sat Apr 12, 2008 2:40 am

Ky eshte nje protgram qe ju ndihmon ne zgjidhjen e shum problemeve kuur
keni me shum kompjutera si Printimin nga te gjithe kompjuteret, ndarjen
e fajllave, monitorimin e internetit, si dhe riparimin dhe rregullimin
e rrjetit pa tela etj etj...

pershrkimi ANG:
Eliminate
Printer Sharing, File Sharing and Wireless Networking Hassles

Home
networking is hard, no doubt about it. But Network Magic makes it easy
to do all the things you want to with the computers and devices in your
home. Things like sharing printers and files across all your computers,
monitoring Internet use, and repairing broken Internet connections. No
more emailing files to yourself just to print them out, no more
wondering about where your kids are surfing on the Internet, no more
waiting around for “the repair guy” to fix your wireless Internet.

With Network Magic you can...


Print from any computer in your home
Share files between all your home computers – even Macs & PCs
Monitor Internet use and Web sites visited for any computer in your home
Pinpoint & repair Internet connection problems
View a live map of your network
Protect your wireless network from intruders†


Shkarko/Download:
rapidshare.com NCCnetworkmagic.rar.html

RAR passi:ncc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
network magic
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rrjeta-
Kėrce tek: