ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Terri: Duhen anglezė pėr titullin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Terri: Duhen anglezė pėr titullin   Sun Apr 13, 2008 10:29 pm

Kapiteni i Ēelsit, Xhon Terri, ėshtė shprehur se Arsenali nuk ka mundėsi tė fitojė kampionatin sepse nuk ka shumė lojtarė anglez. 26�vjeēari mendon se lojtarėt anglezė bėjnė diferencėn, ndryshe nga Arsenali qė ka shumė lojtarė tė huaj. “Tė duhet njė lojtar anglez nė ekip, njė qė tė jep zemėr, tė mbledh ekipin, tė shtyjė pėrpara”, tha mbrojtėsi. “Kjo ėshtė ēfarė lojtarėt anglezė tė ofrojnė. Dhe kjo ėshtė arsyeja qė Arsenali nuk do tė shkojė larg”. Gjithsesi, kapiteni foli edhe pėr sezonin e kaluar. “Tė shikoje Manēester Junaited tė fitonte titullin kampion ishte njė gjė shumė e vėshtirė pėr t’u kaluar”. Tani Ēelsi ka mundėsi tė marrė hak nga sezoni i kaluar duke fituar kėtė vit Premiershipin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Terri: Duhen anglezė pėr titullin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: