ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Kujdes ne MSN

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Antartiku
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 123
Location : in PC
Job/hobbies : Programming
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Kujdes ne MSN   Mon Apr 14, 2008 12:59 pm

kujdes nga nje virus ne msn eshte shqip
nese ju vie ndonje mesazh "a mos jeni ju ne kete foto"
mos e hapni sepse eshte virus.

Created by Antartiku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
hacky
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 2
Registration date : 11/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kujdes ne MSN   Thu Apr 17, 2008 8:01 pm

Op valla plot her po del amo nuk po hin ne link
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kujdes ne MSN
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» KUJDES- SKENA HORROR NGA LUFTA NĖ SIRI-Rrebelet ekzekutojnė
» Kujdes:Vidhen edhe pasuordat nė fb!
» Kujdes higjienen:Gjuha e zezė me qime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: