ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Kigen: Oueni do tė mbetet nė Njukasėll

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Kigen: Oueni do tė mbetet nė Njukasėll   Mon Apr 14, 2008 10:40 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Trajneri i Njukasėllit, Kevin Kigen, ka pohuar sot se ėshtė i bindur se Majkėll Oueni do tė nėnshkruajė kontratė tė re me klubin. Kigen ka pranuar se detyra mė e rėndėsishme e tij ėshtė qė tė sigurojė mbetjen e Ouenit nė kėtė klub, nė mėnyrė qė tė mund tė llogarisė nė shėrbimet e tij edhe nė edicionin e ardhshėm, ka bėrė tė ditur televizioni britanik "Sky". [/td][/tr][tr][td]Qė nga ardhja e Njukasėllit, Kigeni ėshtė rikthyer nė formė tė mirė dhe ishte njėri nga lojtarėt mė tė rėndėsishėm, tė cilėt kanė kontribuar qė skuadra tė ik nga zona e poshtme e renditjes. Kigeni ka shtuar se ka biseduar me Ouenin dhe duket se e ka bindur pėr tė nėnshkruar kontratė tė re me bardhezinjtė. "Kam biseduar me Majkėllin javėn e shkuar dhe mendoj se nuk do tė ketė problem pėr zgjatjen e kontratės. Ne dėshirojmė qė ai tė mbetet nė radhėt tona dhe mendoj se edhe tek ai ekziston njė dėshirė e tij. Ai ndjen kėnaqėsi nė Njukasėll, por nuk ka pasur rastin ta dėshmojė kėtė pėr shkak tė lėndimeve tė shpeshta', ka nėnvizuar Kigen. "Njerėzit pyesin nėse ai ėshtė plotėsisht i pėrkushtuar ndaj klubit? Unė e di mė sė miri pėrgjigjen. Ai ėshtė plotėsisht i pėrkushtuar", ka pohuar Kigen, duke shtuar se Oueni do tė jetė lojtari mė i rėndėsishėm, i cili do tė nėnshkruajė kontratėn me Njukasėllin gjatė kėsaj vere.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Kigen: Oueni do tė mbetet nė Njukasėll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Presidenti Rugova ishte, ėshtė dhe do te mbetet arkitekti i pavarėsisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: