ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Henes: Nė verė na duhet tė blejmė njė mesfushor tė fortė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Henes: Nė verė na duhet tė blejmė njė mesfushor tė fortė   Mon Apr 14, 2008 10:47 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Drejtori sportiv i Bajernit tė Munihut, Uli Henes, gjatė njė emisioni sportiv nė televizionin gjerman "ZDF", ka paralajmėruar njė blerje tė madhe gjatė kėsaj vere. [/td][/tr][tr][td]"Nė edicionin e ardhshėm nuk mund tė bazohemi vetėm nė Ze Roberton, ngase ai ka mundėsi qė do t'i luajė javėt e fundit tė karrierės sė tij. Ndėrkaq, Van Bomel na ka zhgėnjyer aq shumė me mosdisiplinė nė fushė dhe jashtė saj, prandaj duhet tė gjurmojmė pėr njė mesfushor tė nivelit tė lartė", ka theksuar Henes. Nė pyetjen nėse ekziston ndonjė emėr konkret, drejtori sportiv i Bajernit ka dashur t'i shmanget pėrgjigjes. "Vitin e kaluar pėr 25 milionė euro kemi blerė Frank Riberinė nga Marseja. Ai ėshtė njė futbollist i shkėlqyeshėm, por milionat nuk garantojnė gjithmonė pėrforcime tė qėlluara. Do t'i vėzhgojmė ata futbollistė, tė cilėt mund tė sjellin pėrparim nė lojėn tonė", ka theksuar Henes, i cili mė pas megjithatė ka pėrmendur dy emra, pėr tė cilėt ėshtė folur nė klubin bavarez. "Flamini dhe Deko janė dy lojtarėt pėr tė cilėt mendojmė mė sė shumti", ka nėnvizuar Henes.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Henes: Nė verė na duhet tė blejmė njė mesfushor tė fortė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: