ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Agjendi i Juves po e percjell PIATIN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Agjendi i Juves po e percjell PIATIN   Wed Apr 16, 2008 8:56 pm

Agjendi GUSTAVO GONI ka deklaruar se Juventus eshte i interesuar per klijentin "PABLO PIATTI". PIATTI ka vetem 19 vjet dhe eshte nje nga shpresat me te mdha te futbollit Argjentines. Me lojrat e ti te zhvillur, eshte hapur edhe interesimi dhe deshira per te, Per Piattin ka folur edhe Trezeguea, icili i ka propozuar Juves qe Piatin ta sjell nga Estudientes.
Tashtme eshte e ditur se vetem nje klub po e percjell Pattin e ai eshte Juventus - ka deklaruar Agjendi Juventin.
Piatti luan si mesfushor ofanziv ka teknike te persosur si dhe shpejtesi te konsiderueshme...

SHPRESOJ QE JUVE TA SJELL NE TORINO....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Agjendi i Juves po e percjell PIATIN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: