ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Fito duke klikuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
iceman
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 3
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Fito duke klikuar   Thu Apr 17, 2008 11:18 am

E di qe seshte vendi per me postu qeta ktu po nuk dita ku me postu .


earn by clicking


Ketu mund te fitoni para duke klikuar(vizituar)web adresa .
Regjistroheni , por duhet krijuar user edhe ne alert pay .
Pastaj adresat per te klikuar i keni te ''SURF ADS''.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.iceman.forumotion.com
 
Fito duke klikuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Tė respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhėtarėve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Milazim Kajtazi:Duke lexuarė pėrmbledhjen me poezi tė mikut Agim Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Programe Per Computer / Antiviruse-
Kėrce tek: