ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Antonio Conte: Juventus ka Kristiano Ronaldon e vet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Antonio Conte: Juventus ka Kristiano Ronaldon e vet   Fri Apr 18, 2008 9:59 pm

Antonio Conte, trejneri i skuadres Bari nga Liga e dyte e Italis, ika bindur kryesin e Juventusit se Juve ka Kristiano Ronaldon e vete. Nese dregohet ne te ardhmen e shkurte Davide Lanzafame mund te jete shume shpejte Cristiano Ronaldo i Juventusi, sepse ka te gjitha te mirat qe i duhen nje futbollisti, ka shpejtesin, driblime te sakta, shut preciz per te realizuar - ka deklaruar Conte.
Fjala eshte per 21 vjeqarin i cili luan ne Serie B me Barin, ku eshte i huazuar nga Juventus. Kete sezon ka shenuar 9 gola, shpresojm qe JUVE ta rikthej dhe ti jepe shansin per te treguar veten..

SHIKO DOKUMENTARIN TE: Giovinco - Lanzafame - Del Piero

http://it.youtube.com/watch?v=QfgATyXXNeM&feature =related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Antonio Conte: Juventus ka Kristiano Ronaldon e vet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: