ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Agjendi i Juves po e percjell PIATIN

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Agjendi i Juves po e percjell PIATIN   Fri Apr 18, 2008 10:00 pm

[tr][td class=fwBlogCommentDisplay]Agjendi GUSTAVO GONI ka deklaruar se Juventus eshte i interesuar per klijentin "PABLO PIATTI". PIATTI ka vetem 19 vjet dhe eshte nje nga shpresat me te mdha te futbollit Argjentines. Me lojrat e ti te zhvillur, eshte hapur edhe interesimi dhe deshira per te, Per Piattin ka folur edhe Trezeguea, icili i ka propozuar Juves qe Piatin ta sjell nga Estudientes.
Tashtme eshte e ditur se vetem nje klub po e percjell Pattin e ai eshte Juventus - ka deklaruar Agjendi Juventin.
Piatti luan si mesfushor ofanziv ka teknike te persosur si dhe shpejtesi te konsiderueshme...

SHPRESOJ QE JUVE TA SJELL NE TORINO....
[/td][/tr][tr][td class=fwBlogCommentTimestamp style="TEXT-ALIGN: right"][/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Agjendi i Juves po e percjell PIATIN
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: