ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Transferimet e Juves

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Transferimet e Juves   Mon Apr 21, 2008 9:24 pm

[tr][td class=fwBlogCommentDisplay]Sipas disa web Faqeve sportive Juventus, deri me tani ka arritur te bleje dy futbollist eshte fjala per O.Melberg nga Aston Vila dhe Talentin e rije Suedez A.Ekdal nga Brommapojkarna. Ekdal nga analistet e futbollit u cilsuar si Zlatan Ibrahimovici i dyte.
Po ashtu Listes se te rikthyerve pritet te jene edhe te huazuarit te cilet jane nen pronsin e Juves dhe ata priten te rikthehen ne Juventus, pas perfundimit te keti kampionati dhe te deshmojne veten ne fazen pergaditora para filimit te kampionatit 2008/2009. Nese ndonje prej ketyre futbollisteve tregohen, ateher Juventus me siguri do te llogarit ne ta, ne anen e kundert do te mendoj ose ti huazoj prap ose ti shes ne ndonje skuader te kerkuar.
Futbollistet e Huazuar te cilet priten te rikthehen jane:
A.Mirante portjer tek Sampdoria
P.De Ceglie tek Siena
D.Criscito tek Genoa
C.Marchisio tek Empoli
S.Giovinco tek Empoli
S.Almiron tek Monaco
Juve ka edhe shume futbolliste te tjere te huazuar, mirpo ne fund te ketije sezoni pritet edhe nje takim Juve-Lacio per mbrojtesin Stendardo, icili eshte huazuar nga Lacio tek Juventusi. Nese nuk do te kete ndonje marveshje ateher Stendardo do te rikthehet tek skuadra ame Lazio.
[/td][/tr][tr][td class=fwBlogCommentTimestamp style="TEXT-ALIGN: right"][/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Transferimet e Juves
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: