ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Mesi: Ndaj Manēester Junajtedit do tė tregojmė fytyrėn e vėrtetė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Mesi: Ndaj Manēester Junajtedit do tė tregojmė fytyrėn e vėrtetė   Mon Apr 21, 2008 9:32 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Lionel Mesi do tė jetė i gatshėm tė jap maksimumin nė sfidėn e sė mėrkurės nė gjysmėfinalen e Ligės sė Kampionėve kundėr Manēester Junajtedit. [/td][/tr][tr][td]Ai prite tė jetė rreziku mė i madh pėr "djajtė e kuq". "Pa marrė parasysh faktin qė nuk shėnuam gol ndaj Espanjollit, mendoj se ka shumėēka pozitive nė lojėn tonė. Krijuam raste tė shumta dhe mund tė kishim shėnuar, por na mungoi fati. Kurse kur bėhet fjalė pėr mua, mund tė them se jam shumė i kėnaqur me lojėn e paraqitur. Tifozėt do tė jenė pėrkrah nesh tė mėrkurėn dhe ky do tė jetė njė motiv i madh pėr tė gjithė ne qė tė tregojmė fytyrėn tonė tė vėrtet", ka theksuar futbollisti argjentinas, Lionel Mesi[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Mesi: Ndaj Manēester Junajtedit do tė tregojmė fytyrėn e vėrtetė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhesika Vula:Tradhtia e shqiprisė ndaj kosoves u vune ne sherbim te jugosllaveve
» Kadare: Pesė shekuj tė sundimit osman u flijua vetėm gjuha shqipe! 500 vjet ndėshkim ndaj Skėnderbeut, urrejtja vazhdon...
» LDK reagon ndaj tentim atentatit ndaj mjekut Xhavit Hajdari
» Mbajtja e besės ndaj nėnės dhe hakmarrja - mesazhe tė filmit
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: