ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Murinjo nė verė te Interi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Murinjo nė verė te Interi   Mon Apr 21, 2008 9:34 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Ish-trajneri i Ēelzit, Hose Murinjo ka Arritur marrėveshje me pronarin e Interit, Masimo Morati dhe qė nga edicioni i ardhshėm do ta drejtojė skuadrėn zikaltėr nė vend tė Roberto Manēinit, kanė bėrė tė ditur mediat angleze. [/td][/tr][tr][td]Edhe pse Interi zyrtarisht ende nuk ka dalė me ndonjė deklaratė rreth kėsaj ēėshtjeje, Morati dhe Murinjo duket se kanė arritur marrėveshje gjatė fundjavės, kurse miqtė e ngushtė tė Murinjos kanė konfirmuar pėr mediat angleze se trajneri portugez gjatė kėsaj vere do tė kthehet nė detyrėn e trajnerit dhe tashmė ka filluar tė pėrpilojė listėn me emrat e futbollistėve qė dėshiron t'i ketė tek Interi. Gjithnjė sipas mediave angleze Murinjo dėshiron tė transferojė nė Inter, Frank Lampardin dhe Didie Drogbėn. Lampardi sipas tė gjitha gjasave nuk do tė nėnshkruajė kontratėn e re me Ēelzin, kurse dihet se ai edhe mė parė ka shprehur dėshirėn qė tė luajė jashtė Anglisė, derisa Didie Drogba pas largimit tė Murinjos nga Ēelzi vazhdimisht ka pasur probleme. Duke pasur parasysh kėto fakte dhe marrėdhėnien e tyre tė mirė me Murinjon, atėherė mund tė pritet qė kėta dy futbollistė tė kalojnė nė radhėt e klubit zikaltėr.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Murinjo nė verė te Interi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: