ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Nderro emrin e pas instalimit te windows XP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Antartiku
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 123
Location : in PC
Job/hobbies : Programming
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Nderro emrin e pas instalimit te windows XP   Fri Mar 07, 2008 2:52 pm

Start> Run > shkruaj Regedit (hapet dritarja dhe zgjidh)
>HKEY_LOCAL_MACHINE >SOFTWARE >MICROSOFT >WINDOWS NT >CURRENTVERSION
dhe me te djathte kliko dy here te Registred Oraganization dhe nen fushen "VALUE DATA" shkruaj emrin e organizates tende dhe OK. Per te ndryshuar emrin e pronarit shko te Registered Owner dhe nen fushen "VALUE DATA" shkruaj emrin tende dh OK.

Kjo ju duhet kur e formatizoni te servisi i PC-ve dhe ai e shkruan emrin e servisit te tij dhe emrin e vet dhe kompjuteri yte eshte ne emrin e tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Nderro emrin e pas instalimit te windows XP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tutoriale-
Kėrce tek: