ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Secco ne Angli per perforcime

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Secco ne Angli per perforcime   Tue Apr 22, 2008 2:15 pm

Gazetat nuk ndalin punen e tyre, keshtu qe spekulimet kane vazhduar dhe do te vazhdojne deri ne perfundimin e transferimeve. Kur flitet per francezin Flamini po thuajse xherat ndreshojne, sipas disa Gazetave Flamini eshte futbollist i Juves, mirpo e verteta eshte se Secco, Drejtori sportiv i Juves po deshiron qe te permirsoj gabimet e bera pas deshtimit ne blerje tek Almiron dhe Tiago. Secco udhetoj ne Londer perte diskutuar dhe perte vezhguar Bisedimet Flamini-Arsenal, ku dihet se nese Arsenal nuk i ofrone nje kontrat te re Francezit ai do te ishte i lire ne fund te stinorit pasi qe i skadon kontrata dhe Juventus u tregua me i interesuar duke i ofruar nje kontrat 5 vjeqare me rroge 3.5 milion euro ne vite.
Po ashtu Juve po percjell edhe situaten e Fernando Torresin, por per ne kjo dote jete vetem nje spekulim i madhe sepse nuk dote jete e munder qe Torres te largohet nga Liverpool pas nje viti, ku dihet se Torres eshte nje transfer shume i qelluar nga Liverpool dhe asnje skuader nuk do te pranoje te paguaj demshperblimin prej 70 milion eurosh. Domethane se qeshtja Torres eshte vetem spekulim i medijave sipas mendimit tim. Juve ne listen e mbrojtesve ka edhe Vargas, Groso, Pasqual dhe se fundit eshte dalur edhe emri i Evras nga Manchester Junajtet icili nuk ka pranuar te vazhdoje kontraten me Manchen, mirpo per ta sjellur Evran ne Torino duhet hic me pake se 10 milion Funta Angleze..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Secco ne Angli per perforcime
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: