ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Benitez: Kėtė e zgjidh Torresi!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Benitez: Kėtė e zgjidh Torresi!   Tue Apr 22, 2008 9:27 pm

Rafael Benitez tha dje se Fernando Torres, ėshtė ai qė mund tė bėjė ndryshimin nė pėrballjen kundėr Liverpulit. Kjo mund tė jetė finalja e tretė nė katėr vjet pėr Liverpulin. Tė kuqtė kanė shėnuar vetėm dy gola nė dy fitoret kundėr Ēelsit nė gjysmė finale, nė 2005 dhe 2007. Por, Benitez mendon se Torres do tė jetė ai qė do tė drejtojė sulmin nė ndeshjen e “Anfield”. “Lojtarėt kanė mė shumė besim kur ka nė ekip njė lojtar si Fernando Torres, qė shėnon shumė gola”, tha Benitez pėr sulmuesin qė ka shėnuar 30 gola nė kėtė sezon. “Lojtarėt e dinė se edhe pse nuk janė duke luajtur mirė mund tė fitojnė, sepse kanė nė ekip njė lojtar si Torres. Nė kėtė rast ekipi ėshtė duke luajtur mirė dhe kemi besim se Torres do tė shpikė diēka”. Benitez shtoi: “Tė dy ekipet kanė lojtarė me mjaft pėrvojė, kėshtu qė mendoj se do tė jetė ndeshje si nė tė kaluarėn. Mendoj se Avram Grant ėshtė duke bėrė njė punė shumė tė mirė. Por ekipi i tij i ngjan shumė atij tė ekipit tė mėparshėm. Janė duke luajtur njė futboll shumė tė mirė dhe kanė gjetur njė ekuilibėr midis mbrojtjes dhe sulmit. Do tė jetė njė ndeshje e fortė, dhe shumė e vėshtirė pėr tė dy ekipet. Nuk mendoj se do tė jetė njė ndeshje e hapur sepse janė njė ekip qė mbrohen shumė. Shpresoj qė ashtu si ndaj Murinjos, tė jemi ne ata qė do tė kalojmė”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Benitez: Kėtė e zgjidh Torresi!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: