ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Masimo Morati mohon marrėveshjen me Murinjon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Masimo Morati mohon marrėveshjen me Murinjon   Tue Apr 22, 2008 9:36 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Pronari i Interit, Masimo Morati ka demantuar sot pohimet e mediave italiane se ai ka arritur marrėveshje me trajnerin portugez, Hose Murinjo, qė ai nė verė ta zėvendėsojė trajnerin aktual, Roberto Manēini. [/td][/tr][tr][td]"Nuk e di as vetė se sa herė kam dėgjuar pėr kėtė tregim kohėt e fundit, nė tė cilin nuk ka asgjė tė vėrtet dhe nuk ka kurrėfarė kuptimi mė qė tė demantoj, ngase mediat duket se do tė vazhdojnė mė tė vjetrėn", ka pohuar Morati. Manēini ka kontratė tė vlefshme me Interin deri nė vitin 2012, por ka qenė ai vetė qė ka nxitur zėrat pėr njė pasardhės tė tij te skuadra zikaltėr, kur pas eliminimit nga Liga e Kampionėve ka paralajmėruar se pas pėrfundimit tė kėtij edicioni do tė braktis klubin.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Masimo Morati mohon marrėveshjen me Murinjon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Berisha nė Kosovė marrėveshje ndėrshtetėrore
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Bahri Rashica:Na ka marrė malli
» Acarohen marrėdhėniet Greqi-Shqipėri, helikopterėt fuluturojnė nė kufi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: