ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Saki: Del Piero nė formė jetėsore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Saki: Del Piero nė formė jetėsore   Tue Apr 22, 2008 9:43 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Ish-pėrzgjedhėsi i kombėtares sė Italisė dhe ish-trajneri i Milanit, Arrigo Saki, e ka lavėdruar legjendėn e Juventusit, Aleksandėr Del Piero. Nė ndeshjen Atalanta-Juventus, qė u zhvillua nė fundjavė (0:4), Del Piero realizoi tre gola, duke u ngjitur nė kuotėn e 17 golave nė kėtė edicion nė Serie A. [/td][/tr][tr][td]"Del Piero sikur ėshtė duke jetuar rininė e tij tė dytė. Tash mė duket mė duket njė futbollist mė i kompletuar se mė parė. Ai nė fakt ėshtė nė njė formė tė shkėlqyeshme. Luan me njė entuziazėm si tė ishte njė adoleshentė dhe po dėshmon se ka vlera kulmore", ka theksuar Saki. Del Piero debutoi nė fanellėn e kombėtares nė vitin 1995, pikėrisht kur Saki ishte pėrzgjedhės. Pėrkundėr faktit se 33-vjeēari Del Piero po kalon njė formė tė shkėlqyeshme, ai nuk e ka tė sigurt biletėn pėr Euro-2008 qė mbahet gjatė kėsaj vere, edhe pse pėrzgjedhėsi aktual, Donadoni ka paralajmėruar se do ta pėrfshijė nė kombėtare. Del Piero nuk ka luajtur nė fanellėn e kombėtares qė nga shtatori i vitit tė kaluar.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Saki: Del Piero nė formė jetėsore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: