ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Manēester Junajtedi dhe Bajerni ofertė pėr Gatuzon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Manēester Junajtedi dhe Bajerni ofertė pėr Gatuzon   Tue Apr 22, 2008 10:06 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Njėri nga futbollistėt qė vrapon mė sė shumti gjatė njė ndeshjeje pa dyshim ėshtė mesfushori i Milanit, Xhenaro Gatuzo. Tashmė duket se Gatuzo ėshtė mėrzitur nga sistemi i Karlo Anēelotit, prandaj ėshtė i gatshėm ta braktis "San Siron". [/td][/tr][tr][td]Njė gjė tė tillė nė njė farė mėnyre e ka paralajmėruar menaxheri i tij, Klaudio Paskualin. "Sė shpejti do tė takohem me drejtuesit e Milanit. Ekzistojnė pak lojtarė tė cilėt janė besnik ndaj klubit, siē ėshtė Rino. Megjithatė ka ardhur koha qė t'i sqarojmė disa gjėra me drejtuesit e klubit, por synimi i tij ėshtė qė tė mbetet pjesė e Milanit", ka theksuar Paskualin. Deklarata e tij se 'duhet tė sqarohen disa gjėra', flet pėr atė se Gatuzo ėshtė njė hap largimit nga "San Siro". Situatėn e Gatuzos tek Milani janė duke e pėrcjellur mė vėmendje tė madhe Bajerni dhe Manēester Junajtedi, tė cilat gjatė kėsaj jave pritet tė dėrgojnė ofertat zyrtare pėr transferimin e kėtij futbollisti. Burime mirė tė informuara tė mediave italiane kanė pohuar se Gatuzo dėshiron njė sfidė tė re, por njė dėshirė e tij e flaktė ėshtė edhe ta pasojė shiritin e kapitenit nga Paolo Maldini. Se cili do tė jetė vendimi i tij pėrfundimtar mbetet tė shihet.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Manēester Junajtedi dhe Bajerni ofertė pėr Gatuzon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: