ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Toti: Duhet tė jemi realist, nuk mund ta fitojmė titullin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Toti: Duhet tė jemi realist, nuk mund ta fitojmė titullin   Wed Apr 23, 2008 9:51 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Kapiteni i Romės, Franēesko Toti, nė njė intervistė pėr "Rai Uno", thuajse ia ka uruar futbollistėve tė Interit titullin e kampionit. [/td][/tr][tr][td]"Nė jetė duhet tė jesh real. Mendoj se ne i kemi humbur tė gjitha gjasat pėr titullin e kampionit nė Itali", ka pohuar Toti, i cili ndodhej nė spitalin e kryqytetit italian, ku tė shtunėn iu ka nėnshtruar njė ndėrhyrjeje kirurgjike nė ligamentet e kyēit tė gjurit tė djathtė. "Mendoj se gara pėr titull ėshtė 99 pėrqind e mbyllur. Kanė mbetur tė luhen edhe katėr ndeshje, kurse ne ngecim 6 pikė. Me barazimin ndaj Livornos ne kemi humbur tė gjitha shpresat. Megjithatė, ne luftuam deri nė fund dhe nuk i lejuam Interit tė ndjehet i qetė, por duhet tė tregohemi tė sinqertė sepse Interi e ka merituar titullin", ėshtė shprehur Toti, i cili nė fund ka folur edhe pėr njėrin nga futbollistėt mė tė pėlqyer nga dashamirėt e futbollit nė Itali. "Del Piero ėshtė njė fitues i lindur. Ai po luan shkėlqyeshėm dhe kombėtares i duhet njė lojtar i tillė", ka pėrfunduar Toti.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Toti: Duhet tė jemi realist, nuk mund ta fitojmė titullin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» AGIM GASHI - ANGELA MĖRKELIT
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: