ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Berluskoni keqardhje pėr postin e presidentit te Milani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Berluskoni keqardhje pėr postin e presidentit te Milani   Wed Apr 23, 2008 9:57 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Kryeministri i ri i Italisė, Silvio Berluskoni ka shprehur keqardhje qė pasi tė merr zyrtarisht detyrėn e tė parit tė qeverisė italiane, do tė jetė i detyruar tė jap dorėheqje nga posti i presidentit tė Milanit. [/td][/tr][tr][td]Megjithatė, ai beson se kjo nuk do tė ndikojė nė sukseset e klubit. “Tash fatkeqėsisht duhet tė jap dorėheqje nga posti i numėr njė nė klub, ngase kjo ėshtė njė detyrė e cila nuk pėrputhet me postin tim si kryeministėr. Mirėpo, besoj se dorėheqja ime nuk do tė ketė kurrfarė pasojash dhe klubi do tė vazhdojė sukseset”, ka theksuar Berluskoni. Pronari i klubit kuqezi, ende nuk ka treguar se kush do ta zėvendėsojė nė kėtė post, por duket gjithnjė e mė e mundshme qė njė gjė tė tillė ta bėjė zėvendėspresidenti Adriano Galiani, i cili 71-vjeēarin Berluskoni e ka zėvendėsuar nė postin e presidentit tė klubit edhe nė periudhėn 2001-2003, kur po ashtu ishte nė drejtim tė Qeverisė sė Italisė.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Berluskoni keqardhje pėr postin e presidentit te Milani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mimoza Dajēi - Letėr kėrkesė drejtuar: Presidentit tė Republikės sė Kosoves Znj. Atifete Jahjaga.
» Halit Bogaj: ''Xhemail Abria- pleqnar i Kosovės''

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: