ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Rise ia dhuroi barazimin Ēelzit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Rise ia dhuroi barazimin Ēelzit   Wed Apr 23, 2008 9:59 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Xhon Ane Rise ka prishur sonte festėn nė “Anfield Road”, pasi nė sekondat e fundit tė ndeshjes gjysmėfinale tė Ligės sė Kampionėve, Liverpul-Ēelzi, ka shėnuar autogol, duke ia mundėsuar skuadrės londineze qė ta barazojė rezultatin nė 1:1 dhe t’ia rrisė shpresat pėr kualifikim nė finalen e madhe nė Moskė. [/td][/tr][tr][td]Liverpuli ishte shumė afėr fitores, por nė sekondat e fundit tė kohės sė kompensuar nga gjyqtari, Rise, I cili hyri nė lojė nė pjesėn e dytė, nė pėrpjekje pėr ta evituar rrezikun para portės sė tij pas harkimit tė topit nga Kalu, e dėrgoi atė nė rrjetėn e portės sė skuadrės sė tij. Skuadra e Benitezit luajti mė mirė nė pjesėn mė tė madhe tė ndeshjes, duke krijuar raste mė tė mira shėnimi para portės sė Petėr Ēehut, mirėpo rrugėn e golit arriti ta gjejė vetėm nė minutėn e 43-tė, kur holandezi Dirk Kujt shfrytėzoi reagimin e dobėt tė mbrojtjes londineze dhe nga afėrsia e mposhti portierin ēek, Petēr Ēeh. Sfida e kthimit kur edhe do tė pėrcaktohet skuadra finaliste do tėzhvillohet tė mėrkurėn e ardhshme nė “Stamford Bridge”.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Rise ia dhuroi barazimin Ēelzit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BREAKING NEWS!! Ebola Victim Rises From The Dead In Africa Fear Of Zombie Apocalypse!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: