ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 brahimoviq: Do tė dėshiroja tė luaja nė Angli ose Spanjė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: brahimoviq: Do tė dėshiroja tė luaja nė Angli ose Spanjė   Wed Apr 23, 2008 10:18 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Sulmuesi suedez nė radhėt e Interit dhe njėri nga futbollistėt mė tė mirė nė botė, Zlatan Ibrahimoviq, ka pohuar se njė ditė do tė dėshironte qė tė luante nė Spanjė ose Angli. [/td][/tr][tr][td]Pėr shėrbimet e tij veēmas janė tė interesuar Real Madridi dhe Ēelzi, tė cilėt gjatė kėsaj vere janė tė gatshėm tė paguajnė 70 milionė euro. Ibrahimoviq nėnshkroi pėr Interin nė verėn e vitit 2006, pasi skuadra e Juventusit u dėbua nė Serie B, pėr shkak tė skandalit tė kurdisjes sė ndeshjeve. "Ndjehem mirė nė Itali, por asnjėherė nuk dihet se ēfarė sjell e ardhmja. Do tė dėshiroja tė luaja nė Spanjė apo nė Angli, pasi atje luhet futboll teknik, ashtu si nė Itali", ka pohuar Ibrahimoviq, i cili kohėt e fundit ėshtė duke pasur probleme me lėndimin e gjurit. Ndeshja e fundit nė tė cilėn ka luajtur sulmuesi zikaltėr ėshtė ajo kundėr Lacios (1:1) mė 29 mars.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
brahimoviq: Do tė dėshiroja tė luaja nė Angli ose Spanjė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: