ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Polonia nė vend tė Shqipėrisė zgjedh Bosnjė e Hercegovinėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Polonia nė vend tė Shqipėrisė zgjedh Bosnjė e Hercegovinėn   Wed Apr 23, 2008 10:31 pm

[tr][td class=lajmikryesor_intro] Pėr shkak tė pezullimit tė Federatės Shqiptare tė Futbollit nga FIFA, kombėtarja e Polonisė ka qenė e detyruar tė ndryshojė kundėrshtarin pėr miqėsore e 27 majit, qė ka planifikuar ta zhvillojė nė afėrsi tė Shtutgartit. [/td][/tr][tr][td]Nė kėtė datė nė Reutlingen, polakėt ėshtė dashur tė ballafaqohen me kombėtaren shqiptare, por muajin e kaluar FIFA ka pezulluar FSHF-nė pėr shkak tė ndėrhyrjes sė ministrisė sė sportit nė ēėshtjet e federatės. Ndonėse FSHF-ja ka paralajmėruar federatėn polake se ėshtė shumė afėr rikthimit nė FIFA, pasi ministri Pango ka nėnshkruar statutin e FSHF-sė, polakėt nuk kanė rrezikuar asgjė, duke arritur marrėveshje pėr miqėsore nė kėtė datė me kombėtaren e Bosnjė e Hercegovinės. Vetėm njė ditė mė herėt, pra mė 26 maj kombėtarja polake do tė zhvillojė njė miqėsore edhe me pėrfaqėsuesen e Maqedonisė. Siē dihet Polonia ėshtė pjesėmarrėse nė Euro-2008 dhe kėto dy miqėsore do t'i shėrbejnė si test pėrfundimtar para hapjes Evropianit 2008.[/td][/tr]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Polonia nė vend tė Shqipėrisė zgjedh Bosnjė e Hercegovinėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashnim Hebibi:Dita e flamurit u festua edhe nė Bosnjė e Hercegovinė
» Ismet Ramadani:"Harta e shqipėrisė etnike" si shkas...
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Fterra i shkruan PROF.DR.MED.ULF PETER NEUMANNIT-shqip e gjermanisht! !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: