ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Napoli do tė nėnshkruajė me Iaquintan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Napoli do tė nėnshkruajė me Iaquintan   Mon Apr 28, 2008 9:32 pm

Drejtori sportiv i Napolit, Pierpaolo Marino, ka konfirmuar se ai dėshiron tė nėnshkruajė me Vincenzo Iaquintan dhe ėshtė i bindur se do ta marrė nxehėsin e stolit tė Juves.
Iaquinta ka nėnshkruar kėtė verė pėr Juventusin pas transferimit nga Udinese, mirėpo ai nuk ka gjetur vend nė sulmin e Zonjės sė Vjetėr, pas formės sė shkėlqyer tė Alessandro Del Pieros dhe bomberit tė pazėvendėsueshėm, David Trezeguet.
Ardhja e Amaurit dhe kthimi i Sebastian Giovincos, ia kufizon edhe mė shumė kohėn e lojės sulmuesit italian.
Javėn e kaluar shtypi italian kishte shkruar se drejtori i Napolit, Pierpaolo Marino, dėshiron tė nėnshkruajė me Vincenzo Iaquintan, ndėrsa Marino tanimė e ka konfirmuar interesimin e skuadrės sė tij.
“Ai do tė formojė njė dyshe tė shkėlqyer me Ezequiel Lavezzin. Tanimė nuk dėshirojmė tė transferojmė Alberto Gilardinon dhe Christian Vierin. Jam i bindur se sezonin e ardhshėm, Iaquinta do tė luajė pėr ne”, ka thėnė Marino.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Napoli do tė nėnshkruajė me Iaquintan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: