ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 uventus ne Angli kerkon Evran dhe Gilberton

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: uventus ne Angli kerkon Evran dhe Gilberton   Mon Apr 28, 2008 9:45 pm

Juventus edhe pse e ka pothuajse humbur garen per Flaminin, vazhdoj te qendroj ne merkaton Angleze. Drejtuesit e bardhezinjeve tashtme jane ne kerkime te disa futbollisteve te tjere qe aktualisht po aktivizohen ne premiership. Per kete arsye mendohet qe drejtori sportiv i Juventusit Alesio Secco te beje nje udhetim ne Angli ne ditet e para te muajit maje per te hyre ne Bisedime me Manchester Unitetm, Chelsea, Arsenal dhe Liverpol. Tek Djajt e kuq, Juventinet e kane perqendruar vemendjen e dy futbollisteve: Patrik Evra dhe Pike, ndersa Arsenal perveq Flamini, kerkohet edhe mesfushori Brazilian Gilberto Silva. Por misioni i Seccos nuk ndalet ketu, pas Arsenalit, drejtuesit bardhezi kan planifikuar bisedimet me ata te Chekseas per portjerin Cudicini. Italiani konsiderohet si nje element shume i vlefshem per Juventus ne rolin e portjerit te dyte te skuadres keshtu qe nuk kthehet poshte mundesia paraqitjes se njo oferte ne drejtim te tije, nuk harrohet ne kete aspekt as Frenk Lampard. Juventus do te beje tentative e tije per Frenk Lampard, por mesfushori Anglez duket se do te mbetet nje enderr e parealizueshme per vet faktin se Lampard merre nje page vjetore pre 7 milion Euro ne sezon, buxhet shume i larte per financat e Zonjes Se Vjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
uventus ne Angli kerkon Evran dhe Gilberton
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: