ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Xhemaili nė Juventus?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Xhemaili nė Juventus?   Mon Apr 28, 2008 9:49 pm

Lojtari "i harruar" i Boltonit, Blerim Xhemaili, ėshtė nė njė pikė vėshtrimi tė dy skuadrave rivale tė qytetit tė Torinos, Juventus dhe Torino.
Torino ka dashur tė bėjė njė transferimin e 21-vjeēarit me prejardhje nga Maqedonia, sezonin e kaluar sa luante pėr FC Zurich, mirėpo Bolton Wanderers arritėn t’ua vjedhin mesfushorin e natyralizuar zviceran.
Javėn e kaluar Torino ka rishfaqur interesimin pėr transferimin e Xhemailit, mirėpo ndėrkohė Zonja e Vjetėr e ka shtyrė nė listėn e transferimeve pėr sezonin e ardhshėm, nėse dėshton transferimi i Flaminit nga Arsenali.
Karriera e Xhemailit ka pėsuar rėnie pas kalimit tė tij nė Reebok Stadium si pasojė e njė lėndimi nė gju, i cili do ta mbajė jashtė nga Kampionati Evropian Euro 2008.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Xhemaili nė Juventus?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: