ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Lahm: mbetet objektivi kryesor mer mbrojten e Juves.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Lahm: mbetet objektivi kryesor mer mbrojten e Juves.   Mon Apr 28, 2008 9:51 pm

Corriere dello Sport - shkruan se Juventus ka arritur nivelin 90 %-it sa i perket transferimit te Amaurit dhe Flamini, dhe tashtme kane filluar te mendojn per nje mbrojtes te majt. Objektivi i pare eshte Phillipp Lahm. Futbollisti gjerman do te lere Bayernin ne fund te stinorit, por per te jane te interesuar edhe Machesteri dhe Barcelona, por Juventus do te mundohet me te gjith forcen ta sjelle kete futbollist ne Torino.
Sipas medijave Italiane alternativa tjeter perpos Gjermanit Lahm do te jete futbollisti i Totenhemit Younes Kaboul. Juventus per Lahm propozon Bayernit Tiagon, te shofin ne vazhdim se si po rrjedhin bisedimet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
 
Lahm: mbetet objektivi kryesor mer mbrojten e Juves.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: