ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Manchester United ( eshte dhe do te jet ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tulii
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Registration date : 30/07/2008

MesazhTitulli: Manchester United ( eshte dhe do te jet ??   Wed Jul 30, 2008 1:03 pm

Man.Utd eshte nje ekip shume i fort ne Premier League sepse aj ka mposhtur 38 ekipe te premier leagu dhe ka fituar CHAMIPONS LEAGUE ne finaljen e champions league ka mujt Chelsea ne penalti me 4 me 3


man utd do te jet gjithmon ekipi ma i mire ne Premier League dhe Champions league

Cristiano Ronaldo eshhte nje futbollist talent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tuli-isa.piczo.com
 
Manchester United ( eshte dhe do te jet ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporte tjera-
Kėrce tek: