ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Me nevojitet nje program i WINDOWS VISTA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tulii
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 6
Registration date : 30/07/2008

MesazhTitulli: Me nevojitet nje program i WINDOWS VISTA   Wed Jul 30, 2008 5:14 pm

me nevojitet nje program per te instaluar windows vistaa ne qofse e keni dergojeni te tuli.123@live.com ose 044102047
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tuli-isa.piczo.com
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Me nevojitet nje program i WINDOWS VISTA   Thu Jul 31, 2008 3:14 pm

Bro Windows Visten shko bleje ni CD sikur qysh e ke instalu XP ait me te mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
 
Me nevojitet nje program i WINDOWS VISTA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sistemi Operativ :: Microsoft Windows-
Kėrce tek: