ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Rreziqet dhe mbrojtja e rrjetit pa tela
Mon Dec 19, 2011 3:20 pm nga baton

» Download 62 Programe
Thu Dec 15, 2011 12:09 pm nga muha

» Paraqitni problemet tuaja
Wed Dec 14, 2011 12:55 pm nga muha

» Nese e kini XP jo Origjinal atehere merrne patjeter ket Software
Sun Dec 20, 2009 6:03 am nga CLIRIMI

» Chocolatier 2: The Secret Ingredient
Mon Nov 02, 2009 7:38 pm nga konvict

» Beni KErKEsa pER fIlmA
Thu May 07, 2009 11:20 am nga ZAMIRI75

» Exclamation 1 menyr per web hacking
Sat Feb 07, 2009 5:11 pm nga p!rAt-xXx

» SONY ERICSSON S001 – I KA TĖ GJITHA
Tue Feb 03, 2009 2:55 am nga p!rAt-xXx

» prezentimi
Wed Oct 29, 2008 9:10 pm nga Shkodran

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 Kėrko
Shiko rezultatet live

Share | 
 

 Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
LuLi
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 7
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?   Sun Mar 09, 2008 12:40 am

Pėr mua gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jete ėshtė sė pari besmin nė Zotin e Madhėrueshem ,.... Familja ime,LIRIA,.. pastaj Karakteri njerzorė ,...Morali,...Rrespekti dhe Sinqeriteti dhe Besnikrija ndaj tė gjitheve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Ex-KinG
Anetar/e me pervoje
Anetar/e me pervoje


Male
Numri i postimeve : 598
Age : 27
Location : n'RAP home
Job/hobbies : Programming and sport
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?   Sun Mar 09, 2008 6:44 pm

Gjeja me e shtenjt ne jet per mua eshte besimi ne ZOT,dashuria ndaj qdo njerit qe e meriton,sinqeriteti, rruga e drejt,mu kan besnik me te gjith etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
baby baby
Princess
Princess
avatar

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Ishulli i endrrave...
Job/hobbies : Sporti,gazetaria.
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?   Wed Mar 12, 2008 12:42 am

Me e shtrenjta dhe me e shenjta tek un eshte DASHURIA(jo ne kuptimin dashuria ndaj nje mashkulli/femre,por ne kuptimin gjithperfshires)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pipini
Princess
Princess


Female
Numri i postimeve : 17
Registration date : 06/02/2008

MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?   Thu Mar 13, 2008 11:46 pm

Shendiii... Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Antartiku
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 123
Location : in PC
Job/hobbies : Programming
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?   Sun Mar 16, 2008 1:08 am

hahaha pipini

per mua besimi ne Zot, morali, sinqeriteti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Shpetimii
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 277
Job/hobbies : Programing and Design
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?   Sun Mar 16, 2008 1:24 am

Per mue bsimi ne Allahun moral duhet me pas edhe i sinqert mu kan po edhe besnik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.dinama.net
ximi
VIP
VIP
avatar

Male
Numri i postimeve : 1761
Registration date : 09/03/2008

MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?   Wed Mar 19, 2008 1:53 am

gjeja mė e shejt ne jeten time esht besimi te ALLAHU,RESPEKT gjo personit.dhe DASHURIA qe na ben te lumtur ket jet klm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hard-team.org
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjėja mė e shenjtė dhe e shtrejtė nė jeten tuaj!!!?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Diskutime Shoqerore :: Argetime-
Kėrce tek: